Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

Nowa Zelandia zdjęcie: Hostele Nowa Zelandia - W Hostelbookers praktyczniej szukać po angielsku

fot. * Redakcja

W Hostelbookers mimo starań ilość opinii i opisów w języku polskim nie jest adekwatna do tego co możemy znaleźć po angielsku. Pewnie trochę to jeszcze potrwa zanim wszystko przetłumaczą więc lepiej ustawić na stronie język angielski.

Aktualizacja 31//03/2019: Od czasu powstania wskazówki sporo się zmieniło na stronie. Obecnie jeśli przeglądacie w języku polskim macie taki sam dostęp do komentarzy jak uzywający innych wersji językowych. Właściciele serwisu wycofali się z tłumaczenia komentarzy i wszystkie prezentowane są w swoich oryginalnych wersjach językowych co z jednej strony jest dobre z racji braku przekłamań podczas tłumaczenia a z drugiej wystarczy uzyć opcji tłumaczenia od Google czy innej przeglądarki aby przetłumaczyć wybrany komentarz. Powodzenia w poszukiwaniu optymalnego zakwaterowania. 

Tekst oryginalny z dnia 27/11/2011: Sezon w Nowej Zelandii w pełni. Sporo z Was udało się złapać dobre ceny na bilety i wkrótce lecą na koniec Świata. Jeśli nie macie jeszcze podjętej decyzji o zakwaterowaniu i szukacie hostelu to mam dla Was kilka wskazówek. Po pierwsze zauważyłem, że szukając hostelu na Hostelbookers najlepiej jest wybrać język angielski z górnego menu ponieważ opinie, których jest tam multum niestety nie są przetłumaczone na język polski a system pokazuje wtedy tylko informacje o osobie, która dodała opinie np. podróżował samotnie i ocenę jaką użytkownik wystawił obiektowi. Zmieniając język na angielski zobaczycie cały opis komentarza na temat obiektu. Nie wszystkie opisy hosteli są też przetłumaczone na język polski więc lepiej korzystać z wersji językowej english.

Słowa kluczowe dot. tej treści:
hostel w nowej zelandii hostele nowa zelandia noclegi w nowej zelandii hotele nowa zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.