Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Transport - bilety do Nowej Zelandii | 4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

Nowa Zelandia zdjęcie: 4538 PLN Warszawa Auckland z 1 przesiadką!

fot. * Przemek

To jest możliwe już w 2013 roku linią Emirates. Tylko 2 loty: Warszawa-Dubaj i Dubaj-Auckland na jednym bilecie i jedną z najlepszych linii świata. A do tego cena jest niesamowita. Jeszcze nigdy tak tanio szybko i wygodnie nie było!

Aktualizacja: 10/04/2019
Tak. To już kawał hostorii. Od kiedy powstała ta wskazówka a mimo to cieszy się dużym zainteresowaniem dlatego postanowiliśmy wprowadzić redakcyjną aktualizację.

Tak to było w 2013: "To jest możliwe już w 2013 roku linią Emirates. Tylko 2 loty: Warszawa-Dubaj i Dubaj-Auckland na jednym bilecie i jedną z najlepszych linii świata. A do tego cena jest niesamowita - obecnie dużo lotów w cenie 4538 PLN. Jeszcze nigdy tak tanio szybko i wygodnie nie było!"

W 2019 roku sytuacja niewiele się zmieniła co można uznać za sukces. Nadal udaje się kupić bilety do Nowej Zelandii liniami Emirates z Warszawy w cenie 4500-4600 zł z opłatami. Przeważnie jednak cena oscyluje w granicach 5000-6000 zł a w wysokim sezonie trzeba się nawet liczyć z ceną 7000 zł, szczególnie na Boże Narodzenie i Nowy Rok. Jednak nie zniechęcajmy się i zawsze sprawdzajmy Emiraty bo lubią zaskakiwać. Osobiście leciałem tymi liniami do Auckland już dwa razy. Za każdym razem doceniałem jedną przesiadkę w Dubaju, którego lotnisko nie jest tak straszne jak to niektórzy opisują. Mówiąc szczerze jest nawet banalnie proste jeśli podąża się za znakami.

Bilety do Nowej Zelandii przez Dubaj oferowane są aktualnie z Warszawy i Krakowa. Z Warszawy można wybrać dwa warianty. Pierwszy z noclegiem w Dubaju a drugi bez noclegu. Przelot do Nowej Zelandii z noclegiem to kwestia przylotu do Dubaju ok 22.oo lokalnego czasu i wylotu ok 10.oo następnego dnia. Przelot do Nowej Zelandii bez noclegu to przylot ok 22.oo i wlot po około 3 godzinach. Dokładne czasy można sprawdzić na stronie lub kontaktując się z nami przez prosty formularz. 3 godziny nie jest długim okresem ponieważ jest to czas od wylądowania do wylotu więc trzeba wziąć poprawkę na długość przemieszczania się po lotnisku a to zajmie połowę czasu oczekiwania.

Emiraty oferują nocleg w cenie przelotu zazwyczaj jeśli cena jest wyższa niż 5000 zł. W cenie jest wtedy również transfer z lotniska do hotelu i hotelu na lotnisko oraz śniadanie.

Od dłuższego już czasu Polacy nie potrzebują wiz jeśli zostają na nocleg. Wiza na stopover ważna jest chyba 3 doby ale warto to sprawdzić na stronie Emirates lub naszego MSZ. Przepisy często się zmieniają, warto być ostrożnym. Przykładem nie chędzie ETA wprowadzona w Nowej Zelandii od 1 października 2019. Polacy mimo, że dotychczas posiadali wjazd bezwizowy w celach turystycznych na pobyt do 90 dni to obecnie muszą aplikować o ETA i dokonać opłaty. Jest to jak by nie patrzeć wiza turystyczna.

 

 


Słowa kluczowe dot. tej treści:
tanie loty Nowa Zelandia

Komentarze

Dodaj komentarz
 1. Brak zdjęcia
  Anomin 2013-06-25 o 07:26

  Przeciez Emirate Airlines funduja hotel jak postoj jest dluzszy niz 12 godzin. Dla mnie to super opcja bo to mega dluga podroz wiec fajnie jest miec dluzsza przesiadke z noclegiem w dubaju:)

 2. Andrzej 2013-01-01 o 19:54

  Ja właśnie kupiłem bilety Emiratem za 4039zł na 19 lutego. Niestety faktem jest, że trzeba bąblować 12h w Dubaju. Samo kupno biletu to też fajna zabawa, cena zmienia się z dnia na dzień.

 3. Redakcja 2012-12-20 o 11:47

  Mam wrażenie, że pracujesz dla nich ;] ale fakt że Emiraty latają od lutego 2013 z Warszawy na Antypody, tylko z tego co pamiętam kłopot jest taki, że w Dubaju jest chyba 11 godzin postoju niestety więc nie jest wcale szybciej niż przez Seul czy inny port. Cena jest natomiast bardzo dobra to fakt, jak na ten standard usług jest nawet lepiej niż można było się spodziewać. Pojawiła się też opcja lotu do Australii i dalej do Nowej Zelandii nie jedną z najlepszych ale po prostu najlepszą od kilku lat linią lotniczą Świata czyli Qatar przez Dohę. Ceny są nieco wyższe ale standard powinien być jeszcze lepszy. Kwestia tylko co jest priorytetem podróżującego: czas? cena? komfort? czy liczba przesiadek i ilość godzin na nich spędzonych. Zawsze należy szukać złotego środka i nie sugerować jedną zmienną jak np ceną czy nazwą linii. Powodzenia.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.