Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Transport - bilety do Nowej Zelandii | Chcesz lecieć do Nowej Zelandii przez USA będziesz potzrebować wizę

Chcesz lecieć do Nowej Zelandii przez USA będziesz potzrebować wizę

Nowa Zelandia może zostać przez Was nawiedzona zarówno ze wschodu jak i z zachodu, to dość oczywiste. Nie jest już jednak to takie oczywiste kiedy dochodzi do momentu wyboru drogi. Z jednej i drugiej strony będziemy musieli lecieć przez kraj do którego potrzebujemy wizę. Tu zajmiemy się przelotem przez USA.

Otrzymując od Was sporo zapytań o to jak to jest z wizą do USA skoro zostajemy na lotnisku i nigdzie się nie wybieramy. Napisałem do Ambasady USA i po kilku tygodniach otrzymałem odpowiedź. Już wiemy, że Polacy bez znaczenia czy ruszą się z terminala czy nie, potrzebują wizę, przynajmniej tranzytową. " 19/01/2010 Szanowny Panie, W przypadku międzylądowania na terytorium Stanów Zjednoczonych powinien Pan posiadać wizę turystyczną ("B1/B2") lub tranzytową ("C1"). Informacje o wymaganych dokumentach oraz procedurze ubiegania się o wizy znajdują się na stronie internetowej: http://poland.usembassy.gov Z poważaniem, Public Liaison Unit Consular Section American Embassy Warsaw "Słowa kluczowe dot. tej treści:
bilet nowa zelandia bilety do nowej zelandii lot do nowej zelandii przez usa stany

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.