Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Wycieczki fakultatywne | Wycieczki Nowa Zelandia - informacje ogólne

Wycieczki Nowa Zelandia - informacje ogólne

Nowa Zelandia zdjęcie: Wycieczki Nowa Zelandia - informacje ogólne

fot. * Redakcja

Wycieczki Nowa Zelandia – Informacje, które oferty wybierać aby nie zginąć w wycieczkowym gąszczu.

 Zaraz po przyjeździe do Nowej Zelandii zorientujesz się, że takie rzeczy jak darmowy przewodnik „Nowa Zelandia na milion sposobów” przeróżnych wydawnictw, informatory po Nowej Zelandii, mapy Nowej Zelandii czy ulotki dostępne są na każdym rogu. Wiele z nich to kiepskie reklamy ale część z nich jest godna uwagi. Sam przywiozłem do domu 2 kg ciekawych informatorów a wybrałem je z pośród 8 kg zebranych podczas 45 dniowej podróży.

W Internecie można znaleźć wiele stron lokalnych firm pod szyldem „Wycieczki Nowa Zelandia”. Warto kierować się rozsądkiem a jeśli go brakuje to podążać znakiem Qualmark.

Lokalne wycieczki w Nowej Zelandii można zaplanować jeszcze przed przyjazdem i nie koniecznie liczyć na łód szczęscia na miejscu. Obecnie w sieci można zaplanować praktycznie cały wyjazd od A do Z ze wszystkimi wycieczkami. Polecam stronę z wycieczkami po Nowej Zelandii GetYourGuide chociażby dlatego, że można łatwo zarezerwować lokalne wycieczki online, również na ostatnią chwilę jeśli zdecydujecie się dopiero na miejscu, łatwo można je anulować, można mieć mobilne bilety offline.     

Reklamy „Wycieczki Nowa Zelandia” rzucają się w oczy szczególnie w większych miastach jak Auckland czy Wellington. Podobnie jest w Queenstown miasteczku rozkoszy adrenalinowych.

Nowa Zelandia to również wycieczki których sami nie zorganizujemy. Tak jest w przypadku wyjazdu na bungy jump czy canyon swing w Quennestown. Można je nazwać wycieczkami bo to często całodniowy wypad. Osobiście byłem na wyjeździe na canyon swing i bungy jump. Wycieczka zorganizowana bardzo dobrze, super instruktorzy, zabawy i śmiechu po pachy a to skłania do dodatkowych wydatków i w taki oto sposób skakałem 2 razy. Monika nie miała już tyle szczęścia przy skoku bungy jump z historycznego mostu. Tam obsługa była fatalna a klientów traktowano na zasadzie cyferek. 1,2,3 skok, następny, 1,2,3 skok, następny etc.

Powodzenia w podejmowaniu decyzji konsumenckich.   

Przykładowe popularne, lokalne wycieczki:

Wycieczka z przewodnikiem po planie zdjęciowym Hobbitonu cena ~ 225 zł/os

Jaskinie Waitomo Glowworm z przewodnikiem 45 min cena ~ 142 zł/os

Rejs przyrodniczy Milford Sound, podwodne obserwatorium i lunch cena ~ 165 zł/os

Waitmo Caves - Czarny Labirynt - Black Water Rafting cena ~ 395 zł/os 

 

Słowa kluczowe dot. tej treści:
wycieczki nowa zelandia nowa zelandia wycieczki bilety lotnicze wycieczki po nowej zelandii wycieczki do nowej zelandii

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. MOnika 2011-02-05 o 01:20

    ja sosbiscie polecam skydive wanaka!! 599$ skok z 15 tys stop(4,5 km) do tego film ze skoku i 200 fot. cos czego na pewno nie zapomne

    poza tym wycieczka nr 1- Tongariro Alpine crossing!!! 19,4 km trasy posrod krainy z LOTR i miedzy wulkanami, widoki nie do opowiedzenia. cena symbolczna bo tu chodzi o zabranie busikiem z parkingu na ktorym zostawiasz samochod a potem na piechote przez 8 h podazasz w chmorach itp-15 $

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.