Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Hostel YHA Auckland City, Liverpool Street (ocena 9/9/8)

Hostel YHA Auckland City, Liverpool Street (ocena 9/9/8)

Nowa Zelandia zdjęcie: Hostel YHA Auckland City, Liverpool Street (ocena 9/9/8)

YHA Auckland City fot. * Redakcja

Hostel YHA Auckland przy Liverpool Street jest dość dobrze zlokalizowany, czysty, cichy, obsługa przyjemna o ile nie ma się za dużo pytań. Mankament to relatywnie wysoka cena.

Lokalizacja: 9
Wyposażenie: 9
Wrażenia wizualne: 8

Przed przyjazdem zarezerwowaliśmy pokój w hostelu YHA przy Liverpool Street równoległej do  Queen Street, jakieś 15 min spacerkiem od portu. Autobus zatrzymuje się na skrzyżowaniu Queen Street, Upper Queen Street, Grafton Bridge i Karangahape Road. Hostel to spory szary budynek a jedynym kolorowym elementem jest logo sieci.

W środku bardzo czysto. Mała recepcja z niewielkim sklepikiem. Gdyby cokolwiek było potrzebne można mieć od ręki. Ceny większość usług i produktów min 50% wyższe niż w najbliższych sklepikach. Takie prawo rynku. Najdroższy Internet bo z tego co pamiętam to chyba 1$ za 15 min. W kafejce, Queen Street w dół około 200m po prawej stronie w kierunku przystani, za 1$ miało się godzinę. Pokoje w hotelu czyste jednak bardzo skromnie urządzone. Brakowało np. wieszaków lub czegokolwiek aby zawiesić ubrania. Praktycznie tylko łóżko, ale za to wygodne, metalowy wieszak na haczyki z jedną półką, bez wieszaków i małe biureczko.

Jest też pralnia i suszarnia, wszystko na monety, samoobsługowe.

Stołówka niczego sobie. Bardzo duża i czysta. Połączony malutki bufet gdzie można zamówić gotowe jedzenie przygotowywane przez babcię Maoryskę lub iść do większej części i zrobić sobie samemu, o ile ma się składniki. W kuchni pełne wyposażenie i zasady jak wszędzie. Wkłada się towar zaopatrzony w etykietkę do kogo należy jedzenie, jaki pokuj, od kiedy do kiedy zostaje, to na wypadek jeśli coś zostanie w lodówce i nie wiadomo co z tym zrobić.

Ocena NIE 10 ze względów na lokalizację bo na wzgórzu z czym niektóre osoby mogą mieć problem, wyposażenie pokoi a głównie chodzi o wieszaki na ubrania no i cena która mogła by być odrobinę niższa.

*Foto źródło: hostelbookers.com


Słowa kluczowe dot. tej treści:
nowa zelandia hostel zakwaterowanie hotel łóżko spanie auckland yha hostels

Komentarze

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.