Bilety Nowa Zelandia i informacje jak szukać bilety nowa zelandia. Bilety Nowa Zelandia w sezonie i po seoznie. Bilety Nowa Zelandia z Polski i z zagranicy - sprawdź gdze taniej

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Bilety Nowa Zelandia od 3695 zł*

Bilety Nowa Zelandia

Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter

Bilety Nowa Zelandia. Dowiesz się ile kosztują bilety Nowa Zelandia, jak i jakie bilety do Nowej Zelandii kupić.

Sezon w Nowej Zelandii powoli dobiega końca. Ale ptaszki już ćwierkają na wiosnę (listopad).
Przy okazji lustrowania cen skontaktowaliśmy się z Emirates Airlines i sprawdzilismy ceny na listopad 2018. Znaleźliśmy bardzo dobrą cenę na termin 15.11-29.11.2018 ok 4300 zł z opłatami za osobę w klasie ekonomicznej!Zapytaj o bilet lotniczy do Nowej Zelandii Szukasz taniego biletu do Nowej Zelandii? Wyślij formularz. Ofertę przestawimy w ciągu 24h! Jeśli Ci się spodoba zarezerwujesz, jeśli nie nic nie tracisz!
Linie lotnicze

Oferujemy połączenia lotnicze do Nowej Zelanii wyłącznie jako Lot na jednym bilecie gdyż jest to GWARANCJA, ŻE DOLECISZ na miejsce bez znaczenia czy samolot na którymś odcinku się spóźni lub zostanie odwołany. Linia musi dowieźć Cię na miejsce lub zrekompensować Ci straty w innej formie.

NIE MASZ TAKIEJ GWARANCJI kiedy kupisz bilet online łączony np Warszawa-Londyn + Londyn-Auckland. Jeśli samolot z Warszawy spóźni się do Londynu, samolot z Londynu do Auckland nie poczeka i będziesz zmuszona/ny kupić jeszcze jeden bilet lub wrócić do domu. Nikt za to nie zwróci Ci ani złotówki.


Napisz jakiego biletu do Nowej Zelandii szukasz na adres zurmanowicz (małpka) naszanowazelandia.pl, dla ilu osób, w jakim terminie +/- kilka dni. Postaramy się pomóc. Otrzymasz wstępną, bezpłatną rezerwację i sam/a zdecydujesz co dalej.

Bilety Nowa Zelandia.

Bilety Nowa Zelandia: ten element kojarzy się z cenami z najwyższej półki, w końcu to koniec Świata. Jeśli nie zależy nam na bilecie do Nowej Zelandii w klasie biznes lecz w klasie ekonomicznej to bilet Nowa Zelandia w dwie strony można kupić za przystępne pieniądze. Poza sezonem w granicach 4500/5000 zł, w sezonie za lot do Nowej Zelandii zapłacimy miedzy 5000 zł a 7000 zł. W sezonie 2017 udało nam się znaleźć promocję dla naszych użytkowników za niespełna 4200 zł z opłatami z Warszawy z jedną przesiadką! Dlatego warto być z nami w kontakcie.

Bilety Nowa Zelandia a polityka cenowa linii lotniczych.

W pierwszej kolejności należy mieć świadomość, że linie lotnicze stosują zróżnicowaną politykę cenowa i dla każdego kraju/regionu przewidziane są różne stawki w konkretnym segmencie. Dlatego ceny biletów do Nowej Zelandii rezerwowanych przez polskie strony internetowe będą różnić się w stosunku do cen biletów do Nowej Zelandii oferowanych przez strony internetowe za granica. Najczęściej na nasza niekorzyść.

na górę

Bilety Nowa Zelandia: Lot z Polski

Polska nie jest krajem, z którego lata się bezpośrednio do Nowej Zelandii i generalnie za jakikolwiek ocean. Jedynym wyjątkiem są USA i Kanada. Przeważyły tu raczej względy polityczno-społeczne niż turystyczne. Dlatego aby odbyć lot do Nowej Zelandii z Polski musimy mieć przynajmniej jedna przesiadkę. Aktualnie takie połączenie oferują linie Emirates i Qatar. Pozostałe to min 2 przesiadki, jedna w porcie europejskim i jedna np. w Azji, która również może być połączone z przesiadką ale nie musi. Międzylądowanie jest konieczne ze względów technicznych tj. tankowanie, sprzątnięcie samolotu, załadowanie posiłków, zabranie pasażerów startujących z miejsca międzylądowania.

Ze względu na niewielki w skali Europy ruch turystów indywidualnych korzystających z linii rejsowych, bilet do Nowej Zelandii z Polski wg taryf publikowanych (taryfy ogólnodostępne np. w Internecie) może być droższy niż opcja składająca się z kilku biletów na całej trasie np: Polska - Londyn (tanie linie), Londyn - Nowa Zelandia (linie regularne). Jednak jest to opcja dość ryzykowna. Spóźnienie samolotu na którymkolwiek odcinku powodujące spóźnienie się na koleny lot powoduje utratę biletów na które się spóźniliśmy i kolejnych na które już nie dolecimy. Efekt domina. Kupując przelot z Polski na "jednym bilecie" jest gwarancja że za całość trasy z ilukolwiek odcinków by się nie składała odpowiada jeden przewoźnik. Ma on obowiązek dowieźć nas na miejsce a jeśli to się nie pwoiedzie z winy linii lotniczych musi nam zagwarantować rekompensatę.

Z wyszukiwarek zagranicznych (loty z UK) najlepszą i najczęśćiej zdobywającą nagrody jest obecnie Opodo.co.uk Poza tym ceny w tej wyszukiwarce są znacznie niższe niż w bezpośredniej konkurencji np. Expedia. Mimo wszystko oszczędność w porónaniu do lotu z Polski jest obecnie niewielka i w związku z tym ryzyko jest mało opłacalne.

Specjalnie dla naszych użytkowników we współpracy z zaprzyjaźnionymi kasjerami lotniczymi zbieramy informacje na temat promocji. Wszystko po to abyście mieli możliwość sprawdzenia we wszystkich źródłach zanim podejmiecie decyzje o zakupie. W tym przypadku im więcej wiesz tym lepiej spisz a na pewno taniej polecisz.

Jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci znaleźć bilety Nowa Zelandia napisz
zurmanowicz (małpka) naszanowazelandia.pl
lub zadzwoń: +48606876737 [pn-pt 10-18, sb 10-14]
Postaramy się znaleźć ciekawe propozycje.

na górę

Bilety Nowa Zelandia: Lot z portów europejskich.

Jeśli nie możesz lecieć z Polski lub mieszkasz blisko zachodniej granicy lub zupelnie poza granicai kraju masz kilka opcji np. wyloty z Berlina, Frankfurtu nad Menem, Londynu czy Amsterdamu. Bilety Nowa Zelandia z Londynu są relatywnie tanie gdyż Nowa Zelandia należy do Commonwealth realm przez co podróże miedzy obydwoma krajami są przez ich mieszkańców bardzo często. Ale nie czarujmy się. Nawet z Wielkiej Brytanii nie polecimy do Nowej Zelandii za połowę ceny. Ropa drożeje a co za tym idzie również paliwo lotnicze i wszystkie inne usługi wpływające na cenę biletu do Nowej Zelandii.

Bilety Nowa Zelandia: Jak i gdzie szukać biletów do Nowej Zelandii?

Bilety Nowa Zelandia | Krok 1

W pierwszej kolejności trzymaj sie tych samych kryteriów przeszukując różne źródła, zarówno polskie jak i zagraniczne. W przeciwnym wypadku Twoje porównanie nie będzie optymalne.
Bilety Nowa Zelandia kryteria: miejsce wylotu, miejsce przylotu, data wylotu i data powrotu, ilość osób. W wynikach wyszukiwania będziecie mieli podane godziny wylotów, przesiadek etc. Ważne aby później porównać bilety o identycznych parametrach pochodzące z różnych źródeł np. www.lot.pl i cheapflights.co.uk. Jeśli jednak macie jakieś pytania piszcie na maila podanego wyżej

Bilety Nowa Zelandia | Krok 2:

Przeszukaj najpierw polskie serwisy internetowe. W Polsce używa sie głównie dwóch dostawców wyszukiwarek biletów lotniczych wiec na większości stron będziecie mieli podobne wyniki wyszukiwania.
Zapisz ofery.

Bilety Nowa Zelandia | Krok 3

Następnie skorzystajcie z serwisów zagranicznych w tym Opodo i Expedia.
Zapisz oferty.

Bilety Nowa Zelandia | Krok 4

Znając już ceny połączeń z Polski i porównując je z cenami z np. Londynu wiemy ze należy znaleźć łącznik Polska-Londyn. Aby nam się opłacało taki wariant przyjąć to za łącznik w dwie strony powinnismy zapłacić mniej niż różnica w biletach do Nowej Zelandii z Polski i biletach do Nowej Zelandii z Londynu. Jeśli nie znajdziemy połaczenia tańszego niż ta różnica lub róńzica będzie oscylować w granicach do 500 zł to kompletnie nie oplaca się kombinować i ryzykować. Kupujemy bilet z Polski.

Bilety Nowa Zelandia | Krok 5

Znacie już ceny oficjalne na połączenia bezpośrednio z Polski, na połaczenia z innych portów europejskich. Wiecie czy opłaca się kupić bilet łączony czy nie. Teraz ostatnie zadanie. Trzeba sprawdzić czy kasjerzy nie maja w zanadrzu niepublikowanych taryf na bilety Nowa Zelandia. W tym celu wystarczy skorzystać z naszego formularza lub napisać zurmanowicz (malpka naszanowazelandia.pl lub zadzwonić 606876737.

Teraz wiecie już wszystko w temacie bilet Nowa Zelandia. Znacie połączenia z Polski liniami rejsowymi, połączenia kombinowane Polska - zachodnia Europa - Nowa Zelandia oraz ceny u kasjerów lotniczych. Jak zawsze należy wybrać najkorzystniejsza dla siebie opcje. Powodzenia.

na górę

Zobacz rownież:

Bilety Nowa Zelandia: Nowa Zelandia z Air New Zealand wygodniej bo na leżąco.
Bilety Nowa Zelandia: Różnice cenowe biletów do Nowej Zelandii
Bilety Nowa Zelandia: Wskazówki - Nowa Zelandia bilety lotniczeReferencje c.d.

"Do Nowej Zelandii wybierałem się w lipcu ub. roku. Znając stronę internetową NaszaNowaZelandia.pl odkryte przypadkowo (no, z pomocą google) uzyskałem serdeczną, kompetentną i życzliwą pomoc. Nie było żadnych zakłóceń w konsultacjach, cechowała je solidność i życzliwość... Serdecznie rekomenduję usługi NaszaNowaZelandia.pl"

Paweł Bortkiewicz

"Witam, pierwszy raz spotkałam się z serwisem NaszaNowaZelandia.pl w październiku, kiedy poszukiwałam biletów do Nowej Zelandii. Skierowałam swoje zapytanie bezpośrednio mailem do Rafała i byłam w szoku :) odpowiedź niemal błyskawiczna, konkretna i profesjonalna! Strasznie się cieszę, że powstał taki serwis i zarządza nim tak kompetentna i rzetelna osoba jak Rafał. Szacun:) Do Nowej Zelandii na pewno wybiorę się jeszcze raz i nie omieszkam odwiedzić tej strony. W sumie zaglądam na nią codziennie i sledzę wszystkie newsy na facebook’u. Dzięki temu, przynajmniej myślami nadal jestem w najpiękniejszym miejscu na ziemi! Bardzo Wam dziękuję! Pozdrawiam życząc dalszych sukcesów,"

Karolina Ciesielska

"Z serwisem NaszaNowaZelandia.pl zetknąłem się po raz pierwszy podczas poszukiwania biletów lotniczych do Nowej Zelandii. Zwróciłem się do serwisu z prośbą o pomoc w wyszukiwaniu biletu. Odpowiedź była niemalże natychmiastowa, konkretna i profesjonalnie przygotowana. Od tego momentu jeszcze kilkakrotnie zmienialiśmy termin planowanego wyjazdu i za każdym razem spotykaliśmy się ze zrozumieniem osób nas obsługujących, które każdorazowo przedstawiały ofertę dużo korzystniejszą niż wszelkie wyszukiwarki i zaprzyjaźnieni agenci z którymi współpracujemy na co dzień. Jako osoba od wielu lat działająca w branży turystycznej z czystym sumieniem mogę polecić usługi portalu NaszaNowaZelandia.pl, który wielce pomógł nam podczas szukania połączeń do Nowej Zelandii i okazał się rzetelnym, kompetentnym i elastycznym partnerem.
Z wyrazami szacunku
Kuba Fraszka
S.P.A. for Business
http://www.spa.waw.pl"

"NaszaNowaZelandia.pl wykazała się bardzo dużą ochotą do pomocy w znalezieniu odpowiadających nam biletów. Dostaliśmy kilka opcji do wyboru, z różnymi sposobami podróży w obie strony. Najtańsza oferta była nawet tańsza od biletów, które później kupiliśmy (wybór ze względu na wygodę lotu i terminy). Mogę z całym przekonaniem polecić usługi NaszaNowaZelandia.pl w kwestii pomocy przy wyborze biletów."

Piotr Kołodziejczak

Rafał ŻurmanowiczKiedy lecieliśmy do Nowej Zelandii najpierw sprawdziłem połączenia oferowane przez Internet a następnie dla porównania poszedłem do kasjera lotniczego. Okazało się, że ma atrakcyjniejszą ofertę. Warto sprawdzać. My zaoszczędziliśmy około 700 zł na bilecie.

Rafał Żurmanowicz - zobacz profil
Nasze referencje
Staramy się pomóc a nasi użytkownicy to doceniają i rezerwują bilety z naszą pomocą.

"Polecam, sprawnie i bezproblemowo, duża pomoc "

Monika i Jacek

"Jestem bardzo zadowolona z Państwa pracy.Szybko. Skutecznie. Serdecznie. Z uwzględnieniem wszystkich oczekiwań. Polecam wszystkim znajomym.Do następnego wyjazdu.Krystyna K. "

Krystyna Klera

"Ogromna życzliwość i pełen profesjonalizm! Te kilka słów najlepiej oddaje kwestię oceny pomocy Pana Rafała, który błyskawicznie przedstawił nam najdogodniejsze – i jak nam się wydaje (lepszych i tańszych nie udało nam się samodzielnie znaleźć) – najtańsze w chwili zakupu oferty biletów lotniczych do Nowej Zelandii:) Z czystym sumieniem i pełną odpowiedzialnością – POLECAMY!!! Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy "

Izabella i Krzysztof

"Bardzo gorąco polecam korzystanie z pomocy portalu NaszaNowaZelandia.pl / NaszeBiletyLotnicze.pl przy szukaniu biletów! :) Miałam przyjemność skorzystać z pomocy Pana Rafała, bardzo szybka i życzliwa obsługa, profesjonalnie i sympatycznie:)"

Marta

"Pan Artur pomogl nam z zakupem bardzo tanich biletow do Auckland w kryzysowej sytuacji. Bardzo profesjonalna i szybka obsluga zaoszczedzila nam mnostwo nerwow i zmartiwen. Serdecznie polecam!"

Matylda

"Szybko i konkretnie. Pomimo, że sprawdzałam najtańsze loty od 2 tygodni, to maila z jeszcze tańszą ofertą dostałam od Pana Rafała prawie natychmiastowo! Jestem bardzo zadowolona z tej pomocy, dziękuję i bardzo polecam :) "

Oliwia Masicz

"Polecam Pana Rafała, znalazł super cenę w trudnym okresie świąteczno -noworocznym.Szybki i sprawny kontakt w tydzień było po wszystkim i to kilka ofert do wyboru."

Robert Mucha (8 osób)

"Profesjonalna szybka obsługa ,bilety do NZ dużo taniej niż przez biuro Flugo i eSky."

Maciej

"Rewelacyjnie szybka i przemila obsluga!:) bardzo plynne/komfortowe polaczenie do NZ goraco polecam!"

Ania

"Bardzo szybka i życzliwa obsługa, bilety do NZ w bardzo przyzwoitej cenie. W dodatku w cenie biletu znajduje się nocleg transferowy w Seulu , czego żadna z innych agencji nie oferowała. Z przyjemnością polecam."

Iwona Hauska

"Dzięki portalowi NaszaNowaZelandia.pl udało nam się kupić bilety do Nowej Zelandii na koniec 2012 roku w bardzo dobrej cenie dla całej rodziny (2 osoby dorosłe + dziecko). Porównując ceny biletów na stronach typu opodo.de, otrzymaliśmy cenę niższą o ponad 25%! Wszystko na jednym bilecie. A za zapisanie się na newsletter dodatkowo darmowy przewodnik LP New Zealand. Szczerze polecam usługi NaszaNowaZelandia.pl, zwłaszcza dla osób planujących wypad w tamte strony. Pozostaje nam tylko odliczać czas do wyjazdu."

Igor Bodarski

"Zdecydowanie polecam korzystanie z usług NaszaNowaZelandia.pl dzięki temu serwisowi udało mi się zorganizować wspaniały wyjazd we wrześniu 2011 na puchar Świata w Rugby w Nowej Zelandii dla mnie i dla 9-ciu moich znajomych!!! Co najważniejsze udało nam się kupić dziesięć biletów do Nowej Zelandii dokładnie takich jak chcieliśmy. Pozdrawiam i mam nadzieję że jeszcze tam wrócę"
Bartosz Chudzik

"W poniedziałek znajduje stronę NaszaNowaZelandia.pl, wysyłam pierwszego e-maila, w czwartek mam już kupione bilety w cenie która koi jak herbata. Normalnie kiwi maż się takimi sprawami zajmuje, oboje jesteśmy pod wrażeniem. Dziękuje za tą prawdziwą, przyjacielską, polską pomoc."
Sylwia Field

"Jakiś czas temu potrzebowałam szybkiej pomocy w kupieniu biletu do Nowej Zelandii w dobrej cenie na już. Znalazłam na internecie Naszą Nową Zelandię i NaszeBiletyLotnicze.pl, zadzwoniłam. Pan Rafał bardzo się zaangażował, choć było mało czasu i znalazł dla mnie bilet w doskonałej cenie w kilku wariantach czasowych. Jestem mu bardzo wdzięczna i za profesjonalizm i za niespotykane zaangażowanie :) Udzielił mi też ważnych wskazówek, co do samego wyjazdu... planując w przyszłości wyjazd do NZ skorzystam z pomocy Pana Rafała i portalu NaszaNowaZelandia.pl"
Iwona Jędrusik

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.