Nowa Zelandia - relacje, ceny, zdjęcia, video

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia hostele

Nowa Zelandia tanie i komforotowe hostele. Teraz nawet 8,7% taniej niż u konkurencji!

Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Wykop to! Wyślij znajomym

Hostele w Nowej Zelandii są bardzo popularną formą zakwaterowania dla młodych podróżnych. W każdym większym mieście można znaleźć przynajmniej kilka hosteli.

Sprawdź hostele w Nowej Zelandii
Ponad 70 miejscowości, kilkaset hosteli, tysiące opinii turystów z całego Świata.
Ponad to Gwarancja najniższej ceny na rynku, żadnych ukrytych opłat!


Hotele Nowa Zelandia

Użytkownicy naszego serwisu najczęściej pytają o hostele w Auckland, Wellington, Queenstown ponieważ do tych miast przylatują lub z nich wylatują. Hostel w Nowej Zelandii szczególnie przydaje się zaraz po przybyciu i tuż przed wylotem. Te pierwsze dni po 24 godzinnej podróży a czasami i dłuższej są dla przybyszów szczególnie ważne gdyż ciało i umysł domaga się wypoczynku a ponad to dochodzą względy aklimatyzacji. Dlatego warto zarezerwować przynajmniej dwie pierwsze noce i jedną noc przed odlotem aby się zorganizować do powrotnej podróży.

Dla Waszej wygody podłączyliśmy wyszukiwarkę hosteli jednego z największych światowych serwisów rezerwacji hosteli HostelBookers. Wybraliśmy go dlatego, że gwarantuje brak ukrytych opłat w tym bark opłaty rezerwacyjnej, ceny niższe od konkurencji o 8,7% (dzięki temu jest taniej niż najtaniej), zwrócą Ci 2 x różnicę w cenie jesli znajdziesz taniej! ma jedna z największych dostępności pokoi do natychmiastowej rezerwacji dzięki czemu nie trzeba czekać na potwierdzenie czy są wolne pokoje czy nie, tu dzieje się to natychmiast.

Jesli znacie serwis hostelowy który daje lepsze ceny i poziom obsługi w tym gwarancję braku dodoatkowych opłat dajcie nam znać. Postaramy się go podłączyć u nas ku uciesze wszystkich poszukujących hosteli w Nowej Zelandii.

Obecnie staramy się o pełną implementację do naszej strony tak aby można było szukać hosteli w Nowej Zeandii bezpośrednio na naszej stronie co na pewno jeszcze bardziej ułatwi Wam pracę przy planowaniu wyjazdu.

Rafał ŻurmanowiczPodróż do Nowej Zelandii zajęła nam 24 godziny. Dlatego hostel na pierwsze dwie noce był koniecznością . Nie znaliśmy miasta i byliśmy wykończeni. Chcieliśmy odpocząć w wygodnym łóżku przed nocami pod namiotem. Zdecydowaliśmy się na rezerwację przed podróżą i sprawdziło się. Dzięki temu mogliśmy wypoczęci i zadowoleni zacząć nasza nowozelandzką przygodę.

Rafał Żurmanowicz - zobacz profil

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.