Wycieczki Nowa Zelandia - 12 dniowa wycieczka po Nowej Zelandii od 4726 zł.

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Wycieczki Nowa Zelandia

Wycieczka Nowa Zelandia

12 dniowa zielona wyprawa

Pakiet objazdowy samochodem osobowym lub autobusem i pociągiem
Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Puśc na Blip'a Wykop to! Wyślij znajomym

Wycieczka Nowa Zelandia: 12 dniowa zielona wyprawa - trasa Wycieczka Nowa Zelandia: 12 dniowa zielona wyprawa

Wycieczka do Nowej Zelandii "12 dniowa zielona wyprawa" to pakiek, który umożliwia w relatywnie krótkim czasie poznać główne atrakcje Nowej Zelandii, zarówno wytwory ludzkiej pracy i wyobraźni jak i cuda natury. Trasa przez nas zaplanowana mimo, że 12 dniowa daje możliwość zobaczenia niesamowitych widoków jak wulkany, zjawiska geotermalne, lodowce czy fiordy i odwiedzenia miejsc niezwykłych, dostępnych w Nowej Zelandii jak jakinie Waitomo czy Te Anau czy Queenstown ze swoimi szalonymi atrakcjami. Nie wspomnę o widokach na całej długości trasy. Poczuj prawdziwą wolność, wsiądź za kierownicę, reszta zespołu niech wygodnie rozsiądzie się w fotelach. Przygoda na końcu Świata właśnie się zaczyna!

Gwarancja satysfakcji to nasze sprawdzone programy a powyższy zawiera:

 • 11 noclegów hotelach lub gwiazdkowych
 • wstępy do wszystkich zawartych w programie atrakcji turystycznych Wjazd na wieże Sky Tower Jaskinie Waitomo Park Geotermalny Te Puia Pokazy na farmie Agrodome Koncert i kolacja maoryska we wiosce Tamaki Rejs statkiem po fiordzie Milford Wjazd na punkt widokowy Sky Gondola z kolacją w Queenstown
 • Dla wariantu podróży autobusem i pociągiem:
  • Autobus na trasie: Auckland – Waitomo – Rotorua – Wellington | Christchurch – Queenstown – Milford Sound – Franz Josef – Greymouth
  • Pociąg na trasie: Picton – Christchurch | Greymouth – Christchurch
  • Transfery do hoteli i wymienionych obiektów turystycznych
 • Dla wariantu podróży wynajętym samochodem:
  • Transfer do wypożyczalni samochodów w Auckland i pomoc przy rejestracji
  • Wynajęcie samochodu ekonomicznego, z dobrej i znanej wypożyczalni, z awaryjną pomocą 24/7
  • Podstawowe ubezpieczenie samochodu
  • Atlas drogowy (do oddania w Christchurch)
 • całodniowe zwiedzanie Auckland i okolic z polskojęzycznym przewodnikiem
 • transfer po przylocie do Auckland z lotniska do hotelu
 • przeprawa promem z Wellington do Picton
 • opieka 24/7 z naszego biura w Auckland
 • niezbędne dokumenty, mapy i informacje
 • wtyczka do gniazdka (do oddania w Christchurch)
 • nowozelandzkie GST (VAT)

Wybierając ten program masz pewność, że nie musisz martwić się niczym poza wyżywieniem ale i o tym pomyśleliśmy aby pomóc naszym gościom i sami możemy zająć się poranną kawą i śniadaniem. Informacje o cenie śniadań w zależności od standardu hotelu znajdziesz w tabeli z cenami.

Czego nie zawiera cena pakietu: śniadań (opcjonalnie za dopłatą), ubezpieczenia, napiwków, opłat lotniskowych, przelotów, wyżywienia poza kolacjami wymienionymi w programie.12 dniowa zielona wyprawa
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży autobusem i pociągiem
Standard hotelu Ilość uczestników
jedna osoby dwie osoby* trzy osoby**
4290 $NZ 3044 $NZ 2770 $NZ
jedna osoba dwie osoby* trzy osoby**
5561 $NZ 3680 $NZ 3194 $NZ
Wariant podróży wynejętym samochodem
Standard hotelu Ilość uczestników
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
2442 $NZ 1949 $NZ 1929 $NZ
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3077 $NZ 2413 $NZ 2564 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 11 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 242 $NZ/osoba, Hotel 4* - 286$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, ** zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Program: Wycieczka do Nowej Zelandii “12 dniowa zielona wyprawa”Dzień 1: Przylot do Auckland Powitanie na międzynarodowym lotnisku w Auckland przez polskojęzycznego przewodnika. Transfer do hotelu i zakwaterowanie. Odpoczynek po długim locie.

Dzień 2: Zwiedzanie Auckland wraz z wyjazdem na Plaże Muriwai Rano spotkanie w hotelu z polskojęzycznym przewodnikiem. Zwiedzanie miasta “Auckland by Day”. Wjazd na wulkan Mt Eden i na wieże Skytower, zwiedzanie Mission Bay, Auckland Domain, i Ogrodów Zimowych. Wyjazd z Auckland do Muriwai - plaża z czarnymi piaskami nad Morzem Tasmana. Spacer po buszu, oglądanie kolonii unikalnych ptaków. W drodze powrotnej degustacją wina w lokalnej winiarni.

Dzień 3: Wyjazd do Rotorua wraz z zwiedzaniem Jaskiń Waitomo

Wariant podroży autobusem i pociągiem: Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Przekazanie dokumentów, map i niezbędnych sugestii. Transfer na dworzec autobusowy. Program będzie realizowany autobusami i pociągami turystycznymi.

Wariant podroży wynajętym samochodem: Rano spotkanie z polskojęzycznym przewodnikiem w hotelu. Przekazanie dokumentów, map i niezbędnych sugestii. Transfer do wypożyczalni samochodów. Program będzie realizowany wynajętym samochodem.

Wyjazd do Waitomo przez rolnicze tereny rejonu Waikato. Wejście do jaskini, oglądanie świetlików, płynięcie łodzią podziemną rzeką. Przejazd do Rotorua, transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 4: Zwiedzanie Rotorua i okolic Zwiedzanie Rotorua (gejzery, gorące źródła), w tym Te Puia Termal Reserve. Następnie oglądanie Agrodome Farm Show. Czas wolny na korzystanie z polecanych atrakcji miasta. Transfer z hotelu do tradycyjnej wioski maoryskiej, Tamaki Maori Village, z koncertem Maoryskim i tradycyjnym obiadem hangi. Wieczorem powrót do hotelu.

Dzień 5: Przejazd przez Park Narodowy Tongariro do Wellington Przejazd przez malownicze tereny okolic Taupo (miasto i jezioro o tej samej nazwie), rejon Tongariro National Park i Desert Road do stolicy Nowej Zelandii Wellington. Transfer do hotelu i odpoczynek. Możliwość obejrzenia polecanych punktów stolicy Nowej Zelandii.

Dzień 6: Przepłynięcie cieśniny Cooka i przejazd do Christchurch Rano transfer do przystani morskiej. Przepłynięcie promem malowniczej Cieśniny Cooka na Wyspę Południową Nowej Zelandii. Niezapomniane widoki wybrzeża Kaikoura i Alp Południowych. W późnych godzinach popołudniowych przyjazd do Christchurch. Transfer do hotelu i czas wolny.

Dzień 7: Przejazd z Christchurch do Queenstown Przejazd poprzez malownicze tereny Canterbury do Jeziora Tekapo. Oglądanie słynnego kamiennego kościòłka wybudowanego wspólnie przez trzy wyznania chrześcijańskie oraz statuetki psa – pomocnika człowieka. Oglądanie z brzegu jeziora Pukaki najwyższego szczytu w Alpach Południowych – Aoraki/Mt Cook. W godzinach popołudniowych przyjazd do Queenstown. Transfer do hotelu i czas wolny na spacer po mieście.

Dzień 8: Park Narodowy Fiordland z rejsem po fiordzie Milford W godzinach porannych wyjazd z Queenstown, przejazd wzdłuż Jeziora Wakatipu, miasteczka Kingston i Te Anau, doliny Eglinton oraz Hollyford. Kontynuowanie podróży przez Tunel Homera i doline Cleddau do Milford Sound. Rejs statkiem po fiordzie Milford. W godzinach popołudniowych powrót do Queenstown.

Dzień 9: Zwiedzanie Queenstown i okolic Cały dzień korzystanie z atrakcji Queenstown i okolic. Miasto jest znane jako stolicą przygód Nowej Zelandii i oferuje dużo atrakcji, od skoków bungy do rejsu historycznym statkiem parowym po Jeziorze Wakatipu. Polecamy wyjazd do miasteczka Arrowntown, słynnego z architektury z okresu gorączki złota. Wieczorem wyjazd kolejką linową Skyline Gondola na punkt widokowy wraz z kolacją w restauracji z spektakularnym widokiem na Queenstown i Jezioro Wakatipu.

Dzień 10: Wyjazd z Queenstown wzdłuż zachodniego wybrzeża, oglądanie lodowców Przejazd wzdłuż wybrzeża Jeziora Wanaka, poprzez Haast Pass na dzikie Zachodnie Wybrzeże. Przejazd przez Westland World Heritage Park ze spływającymi z lodowców rwącymi górskimi rzekami. Możliwość podejścia do czoła lodowca. Dla chętnych fakultatywna możliwość przelotu helikopterem, wraz z lądowaniem na lodowcu.

Dzień 11: Przejazd przez Alpy Południowe do Christchurch Przejazd wzdłuż zachodniego wybrzeża do Greymouth, spokojnego zapomnianego miasteczka na Wyspie Południowej Nowej Zelandii a słynnego w okresie gorączki złota. Przejazd poprzez Przełęcz Arthura i Równinę Canterbury. Dojazd do Christchurch, transfer do hotelu i odpoczynek.

Dzień 12: Zwiedzanie Christchurch i wylot z Nowej Zelandii Piesza wycieczka po mieście, zakup drobnych pamiątek. Transfer na lotnisko i wylot z Christchurch.12 dniowa zielona wyprawa
Cena za osobę w dolarach nowozelandzkich wliczając GST(VAT)
Wariant podróży autobusem i pociągiem
Standard hotelu Ilość uczestników
jedna osoby dwie osoby* trzy osoby**
4290 $NZ 3044 $NZ 2770 $NZ
jedna osoba dwie osoby* trzy osoby**
5561 $NZ 3680 $NZ 3194 $NZ
Wariant podróży wynejętym samochodem
Standard hotelu Ilość uczestników
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
2442 $NZ 1949 $NZ 1929 $NZ
dwie osoby* trzy osoby** cztery osoby*
3077 $NZ 2413 $NZ 2564 $NZ
Orientacyjna cena 1$NZ to ~2,45 zł
Średnia cena biletów lotniczych z Warszawy do Nowej Zelandii w dwie strony w klasie ekonomicznej kształtuje się między 3600 zł a 4500 zł z opłatami lotniskowymi.
Dopłata do 11 śniadań gotowanych: Hotel 3* - 242 $NZ/osoba, Hotel 4* - 286$NZ
*zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym, ** zakwaterowanie w pokoju 3 osobowym
Rezerwacja: Rafał Żurmanowicz | +48 606 87 67 37 | zurmanowicz(małpka)naszanowazelandia.pl

Interesuję Cię ten pakiet? Potrzebujesz oferty indywidualnej? Zadzwoń!

tel. 606-87-67-37
(pn-pt 9-18, sb 10-14)
cena połączenia jak do sieci Orange

zurmanowicz (@) naszanowazelandia.pl

Wycieczki z przewodnikiem

Wycieczki objazdowe

Opublikowane na stronaie internetowej www.naszanowazelandia.pl, jej kanałach reklamowych w tym profilu na Facebook oraz kanale Twitter materiały, informacje lub ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.