Nowa Zelandia duchy fiolka aukcja internetowa trade me avie woodbury christchurch Nowej Zelandii

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandi Rynek i Godpodarka | W Nowej Zelandii sprzedano duchy w fiolkach

W Nowej Zelandii sprzedano duchy w fiolkach

Dodane: 2010-04-24 | Aktualizacja: 2010-08-11


W Nowej Zelandii sprzedano na internetowej aukcji duchy zamknięte w szklanych fiolkach, złapane podczas egzorcyzmów.

Podziel się ze znajomymi!

Na jednym z nowozelandzkich portali Avie Woodbury z Christchurch wystawiła na aukcję  i sprzedała za 2800 $NZ dwie fiolki z duchami. Podała, że w fiolkach znajduja się dusze starszego mężczyzny, który zamieszkiwał jej dom w latach dwudziestych poprzedniego wieku oraz pewnej wpływowej dziewczyny. Duchy trafiły do fiolek podczas egzorcyzmów jakie odbyły się w jej domu w lipcu 2009 i były spowodowane straszeniem przez ww. duchy. Po złapaniu duchów w fiolki, niezwykłe opakowania przechowywała w wodzie święconej gdyż jej zdaniem to blokowało energię zamkniętych w nich duchów. Wszystko to działo się w serwisie Trade Me o którym pisał na łamach NaszaNowaZelandia.pl „leshec ”.  Aukcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem jak przyznaje rzecznik portalu Paul Ford i odwiedzono ją aż 214.000 razy. Sprzedawczyni postanowiła iż zarobione pieniądze przeznaczy na pomoc zwierzętom świadczoną przez jedno z lokalnych towarzystw. Nie jest tajemnicą kto nabył fiolki. Kupiła je firma zajmująca się produkcja elektronicznych papierosów a jednym z celów zakupu ma być promocji ich strony gdzie użytkownicy podejmą decyzję co zrobić z fiolkami za pomocą sondy internetowej.

Podziel się ze znajomymi!

Komentarze Sortowane od najnowszego do najstarszego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby:
otrzymać powiadomienie o odpowiedzi na komentarz Twój i innych. Nie wypadniesz z konwersacji.
komentarz pojawił się natychmiast na stronie
komentarz nie musiał oczekiwać na moderację
nie musieć przepisywać kodu z obrazka

Komentarze niezgodne z regulaminem oraz uznane za reklamowe usuwamy bez powiadomienia.

na górę


Dodaj Link do NaszaNowaZelandia.pl Holidaycheck

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.