Nowa Zelandia Cornersotone Roots koncerty reglan brian ruawai maorysi kultura maoryska koncert Nowej Zelandii

 

Jesteś tutaj: Strona główna | Nowa Zelandia Artykuły | Nowa Zelandia Kultura | Koncerty Cornerstone Roots w Polsce 14 do 20 sierpień 2010

Koncerty Cornerstone Roots w Polsce 14 do 20 sierpień 2010

Dodane: 2010-08-09 | Aktualizacja: 2010-08-11


Nowozelandzkie reggae zawita w Polsce. Zespół Cornerstone Roots odbywa w lipcu i sierpniu trasę po Europie z nowym albumem „Future Is Now”. W Polsce odwiedzą Ostródę, Poznań, Kędzierzyn Koźle, Warszawę, Tychy.

Podziel się ze znajomymi!

Cornerstone Roots grają Roors-Reggae przez co przywiozą do nas odrobinę prawdziwie maoryskich klimatów. Pochodzą z Reglan / Nowa Zelandia. Przyjeżdżają na trasę po kilku europejskich krajach i zawitają także u Nas. „Future Is Now” to ich trzecie album w którym rdzenne klimaty doprowadzają do perfekcji.

Podczas wywiadu Brian Ruawai powiedział “Jesteśmy podekscytowani przyjazdem do Europy na przełomie lipca i sierpnia. Dużo słyszeliśmy o europejskich festiwalach reggae I pozytywnych wibracjach jakie daje tam publiczności artystom grającym reggae.”

Cornerstone Roots zagrają 14 sierpnia w Ostródzie na Ostróda Reggae Festiwal, w Poznaniu 17 sierpnia w Blue Note, 18 sierpnia odwiedzi Kędzierzyn Koźle Klub Tunel, Warszawa przywita ich w Dobrej Karmie 19 sierpnia a Tychy w Kloster Pubie 20 sierpnia.

Ceny biletów można sprawdzić na stronach ww. lokali.Podziel się ze znajomymi!

Komentarze Sortowane od najnowszego do najstarszego

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby:
otrzymać powiadomienie o odpowiedzi na komentarz Twój i innych. Nie wypadniesz z konwersacji.
komentarz pojawił się natychmiast na stronie
komentarz nie musiał oczekiwać na moderację
nie musieć przepisywać kodu z obrazka

Komentarze niezgodne z regulaminem oraz uznane za reklamowe usuwamy bez powiadomienia.

na górę


Dodaj Link do NaszaNowaZelandia.pl Holidaycheck

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.