Jesteś tutaj: Strona główna | Wesprzyj nas
Wyślij na inne serwisy Pusc na facebook Puśc na Twitter Wyślij znajomym Skomentuj to

Wesprzyj nas

NaszaNowaZelandia.pl jest serwisem który tworzymy z własnych środków, nie mamy sponsorów ani partnerów dzięki czemu nie zalewamy Was reklamami .
Wspieramy się jedynie reklamami Google ale nie są zbyt uporczywe oraz wyszukiwarkami biletów lotniczych Cheapflights gdzie otrzymujemy kilka centów za każde wyszukanie które zrobicie przez nasza stronę. Przychody starczają na roczne utrzymanie domeny ale lepszy rydz niż nic :)

Nasze zadanie to pomagać i informować o tym w jaki sposób tanio i przyjemnie podróżować po Nowej Zelandii a robimy to m.in. dzięki Waszym publikacjom (dlatego publikujcie jak najwięcej)

Mam nadzieję, że tak zostanie na zawsze ale do tego potrzebne nam Twoje wsparcie.

Nie oczekujemy datków finansowych ani zaangażowania w społeczne akcje ale przyda nam się Twoje wsparcie w Internecie.

Jak można nam pomóc? To bardzo proste jeśli masz blog lub stronę www

Sposób pierwszy, bardzo istotny dla rozwoju serwisu

Zamieść na niej jeden z linków do naszej strony lub jeśli chcesz więcej niż jeden.

<a href="http://www.naszanowazelandia.pl" title="Nasza Nowa Zelandia – przewodnik podróżnika">Nasza Nowa Zelandia – przewodnik podróżnika</a>

<a href="http://www.naszanowazelandia.pl/przewodnik" title="Nasza Nowa Zelandia – przewodnik podróżnika">Nasza Nowa Zelandia – przewodnik podróżnika</a>

<a href="http://www.naszanowazelandia.pl/nowa_zelandia_bilety_lotnicze" title="Nasza Nowa Zelandia – bilety do Nowej Zelandii - wyszukiwarki">Nasza Nowa Zelandia – bilety do Nowej Zelandii - wyszukiwarki</a>

Sposób drugi

Opublikuj krótki tekst na swoim blogu o naszej stronie, może komuś się to przyda, nigdy nie wiadomo kto trafia na nasze blogi. W tekście umieśc link do naszej strony.

Sposób trzeci dla posiadaczy profilu na Facebook i Twitter

Za każdym razem kiedy czytasz jakiś tekst na naszej stronie czy przeglądasz zdjęcie kliknij Pusc na facebook lub Puśc na Twitter. Dzięki temu więcej ludzi dowie się o ciekawych rzeczach jakie przeczytałeś na NaszaNowaZelandia.pl

Sposób czwarty

Czytając teksty na naszej stronie podeślij je znajomym klikając Wyślij znajomym, a nóż widelec im się spodoba, może któryś z ich znajomych szuka takich informacji. Nigdy nie wiadomo.

Jak widzisz możesz pomóc, nie robiąc nic poza tym co robisz odruchowo poruszając się po NaszaNowaZelandia.pl, czytając czy przeglądając. Taka pomoc nic nie kosztuje a dla nas to ogromne wsparcie za które z góry bardzo dziękujemy.

W zamian na tej stronie umiścimy listę wszystkich stron i blogów a także profili facebook na których znajdzie się link do NaszaNowaZelandia.pl. Tylko nie zapomnij nas poinformowac o dodaniu linka do NaszaNowaZelandia.pl na swojej stronie, blogu czy profilu serwisu społecznościowego.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania w sprawie wsparcia dla NaszaNowaZelandia.pl napisz: zurmanowicz(malpka)naszanowazelandia.pl

Pozdrawiam

Rafał

...możesz pomóc, nie robiąc nic poza tym co robisz odruchowo poruszając się po NaszaNowaZelandia.pl, czytając czy przeglądając.

Taka pomoc nic nie kosztuje a dla nas to ogromne wsparcie
za które z góry bardzo dziękujemy.

* Serwis nie ponosi odpowiedzialności za publikowane przez użytkowników treści. Treści są własnościa Autorów. Zgłoś nadużycie Administratorowi.