Jesteś tutaj: Strona główna | Przewodnik / Wskazówki dot. Nowej Zelandii | Zakwaterowanie - Hostel | Hostele Auckland - Freemans Lodge najlepiej ocenianym hostelem w mieście

Hostele Auckland - Freemans Lodge najlepiej ocenianym hostelem w mieście

Nowa Zelandia zdjęcie: Hostele Auckland - Freemans Lodge najlepiej ocenianym hostelem w mieście

fot. * Redakcja

Wg użytkowników hostelbookers oceniających swój pobyt hotelach w Nowej Zelandii najlepiej w Auckland wypada Freemans Lodge. Pensjonat położony na obrzeżach miasta. Za noc trzeba tu zapłacić od 18€.

Pensjonat, bo nie jest to typowy hostel, położony jest poza ścisłym centrum miasta co niektórzy uznają za mankament a inni za atut. Kwestia względna. Gdybym miał porownywać lokalizację do YHA w którym my mieszkaliśmy przy Queens Str. to d portu jest prawie ta sama droga więc na pewno hostel nie jest położony na wsi :) Zresztą sami oceńcie na mapie.

Obiekt ma jednak kilka atutów, które urzekły turystów. Są nimi cisza, rodzinna atmosfera i czystość. Warto wspomnieć, że hostel ma około 100 lat! więc nie jedną historię słyszały jego ściany.

Niewątpliwym atutem dla osób, które planują dłuższy pobytu w Auckland jest ogród. Można tu w spokoju odpocząć, poczytać przewodniki, książki i mapy czy pouczyć się angielskiego.

Cena za noc kształtuje się od około 18 euro.

Więcej informacji o Freemans Lodge znajdziecie tutaj
http://www.hostelbookers.com/hostels/new-zealand/auckland/6610/?affiliate=zurmanowicz


Słowa kluczowe dot. tej treści:
hostel nowa zelandia hoatele nowa zelandia zakwaterowane w nowej zelandii noclegi w nowe zelandii freemens lodge auckland hostel

Komentarze

Dodaj komentarz
  1. Pawel 2017-11-28 o 18:18

    Byłem tam i rzeczywiście bardzo fajne klimatyczne miejsce.

Dodaj komentarz

Masz konto na NaszaNowaZelandia.pl? Zaloguj się zanim dodasz komentarz, nie będziesz przez to Aninimem.
Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się. Trwa to 10 sek.